Nanopolymery – jak dezinfekce funguje?

Nano-polymerová dezinfekční ochrana okamžitě a aktivně likviduje i odolné bakterie, viry, pachy, plísně a další nechtěné částice a mikroorganismy. Nevyužívá ale žádné zastaralé a nebezpečné chemikálie, nebo jedy, které navíc fungují jen v okamžiku, kdy s nimi pracujete.

Nanopolymer je kationtový polymer – likviduje mikroorganismy tím, že přitahuje škodliviny a při kontaktu mechanicky ničí proteiny v buněčné membráně mikroorganismu, tím dojde k rozpadu buňky patogenu. Navíc se po aplikaci nanopolymerové dezinfekce vytvoří polymerová vrstva, která až celý měsíc chrání povrchy před výskytem a množením mikroorganismů (virů, bakterií a plísní).

Jakýkoli mikroorganismus, který se přiblíží k ochráněnému povrchu, je okamžitě eliminován a nehrozí tak přenos dotykem na další lidi, nebo zvířata. Nano polymerová ochrana profiNano AP5 se na rozdíl od jiných aktivních technologií po svém působení bezpečně pasivuje a rozloží na běžný prach, se kterým si tělo při kontaktu bez problému poradí. Nedochází tak k potenciálním zdravotním rizikům, která způsobují jiné dlouhodobě aktivní prostředky (například ty aktivované UV světlem). Polymerovou vrstvu je navíc možné i setřít důslednějším opláchnutím vodou, což je vhodné u povrchů, které mají přímý kontakt s potravinami, nebo pro naprostý klid uživatelů.


Využíváme léty ověřenou technologii (kombinaci speciálního stroje využívajícího patentované prvky a ověřených nano-polymerových materiálů), se kterou jsme pomáhali lidem už při řešení zdravotních následků povodní v roce 2013.


Jaký je postup dezinfekce nanopolymery?

Technik NANO SERVICE dorazí na určené místo v čas smluvený napřímo, nebo s dispečinkem. Speciálním přístrojem a za využití letitých zkušeností rozprostře v prostoru nano-polymerovou ochranu, poskytne na místě poradenství a veškeré potřebné informace.

Aplikace je prováděna jako běžná ochranná dezinfekce v zastoupení majitele / provozovatele daného prostoru a technik se ničeho nedotýká – ochranný nano-polymer je rozprostřen do celého prostoru ve formě jemné mlhy, jejíž proud je možné směrovat a nastavit.

Celá akce v běžné kanceláři, nebo bytě, trvá okolo 15 minut.

Váš objekt nebude zapáchat chlorem, zato bude ze zdravotního hlediska jedním z nejbezpečnějších vůbec.

Vše, co potřebujete pro bezpečný prostor

Okamžitá dezinfekce bez zápachu a za pár minut

Měsíc aktivní ochrany před množením a šířením bakterií i virů na všech plochách Vašeho interiéru

Kompletní řešení pro různé druhy provozů i domácností

Bezpečná a ověřená technologie bez dalších rizik, kterou využívají i veřejné a státní instituce

Připravíme Vám zdarma Bezpečný plán a navíc ušetříte 5%

Jak získáte naprostý klid? S kompletním programem Nano-jistota.

1) Dlouhodobá ochrana nejrizikovějších dotykových ploch

Dlouhodobá ochrana jako základ

s trvanlivostí i 10 a více let

Nejprve Vám zkušený technik pomůže určit nejohroženější povrchy přímého kontaktu, jako jsou kliky, úchytky, vodovodní baterie apod. Tyto budou ošetřeny profiNano ochranou s pasivním antibakteriálním účinkem a možností údržby pouze obyčejnou vodou bez další chemie.

2) Měsíční kompletní ošetření aktivní dezinfekcí

jen za 10 Kč /m3

Nanopolymery vyplní celý prostor

a vytvoří všude aktivní ochrannou vrstvu

Nejefektivnější dezinfekce a ochrana s bezpečným působením, o které ani nevíte, nepotřebuje žádné UV světlo, energii, ani nepřináší žádná dlouhodobá rizika.

Jediný výsledek je bezpečný prostor s ochranou všech povrchů před přenosem nemocí.

3) Snadná průběžná údržba za provozu

Vše je ochráněné

stačí lehce otírat vodou

Na Vás zůstane jen snadná průběžná údržba. Plochy ošetřené dlouhodobou nano-ochranou jen lehce otřete obyčejnou vodou a až v případě, kdy by se Vám v prostoru objevilo přímé riziko, teprve sáhnete po dezinfekci. A i tu Vám můžeme dodat v lahvičce, bez jedů a zápachu.

Poznámka: Program Nano-jistota je volitelný. Můžete využít i každou jeho část samostatně.